Wtorek, 5 lipca 2022

imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

RSS

ROW Rybnik ma sponsora tytularnego. To duża firma

03.04.2019 14:57 | 0 komentarzy | adi

Polska Grupa Górnicza została sponsorem tytularnym drużyny ROW Rybnik na sezon 2019.

ROW Rybnik ma sponsora tytularnego. To duża firma
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oznacza to, że w nadchodzących rozgrywkach zespół będzie występował pod nazwą PGG ROW Rybnik. - Bardzo się cieszę, że udało nam się pozytywnie zakończyć rozmowy z władzami Polskiej Grupy Górniczej. Nie mam wątpliwości, że współpraca będzie korzystna dla obu stron i mam nadzieję, że będzie kontynuowana w latach kolejnych - mówi Krzysztof Mrozek, prezes rybniczan.

Polska Grupa Górnicza to największe przedsiębiorstwo wydobywcze w Europie, a także największy producent węgla kamiennego na naszym kontynencie. W jej skład wchodzi 8 kopalń i inne zakłady m.in. elektrociepłownie, Zakład Produkcji Ekopaliwa i Zakład Remontowo - Produkcyjny. Firma zatrudnia w nich ponad 35 tysięcy pracowników.

- Zainteresowanie tak dużego podmiotu wsparciem naszego klubu jest potwierdzeniem potencjału promocyjnego sportu żużlowego, a także dowodem na to, że praca jaką wykonujemy w Rybniku przynosi pozytywne efekty i jest zauważana. To sukces całego rybnickiego środowiska żużlowego i wspaniałych kibiców, którzy są z drużyną na dobre i na złe - mówi Krzysztof Mrozek.

Polska Grupa Górnicza jest też sponsorem Górnika Zabrze.