środa, 19 maja 2021

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – zima 2019 (część 3)

04.04.2019 11:49 | 0 komentarzy | (ak)

Ekipy raciborskiej i rybnickiej B klasy dokonały transferów na miarę swoich możliwości. Bieżący materiał zawiera ciekawe informacje o licznych rotacjach na tym szczeblu rozgrywek.

KARUZELA TRANSFEROWA – zima 2019 (część 3)
Mirosław Pniewski został piłkarzem LKS Grzegorzowice i w pierwszym meczu od razu zaliczył hat-tricka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Odra Nieboczowy

Przybyli: Bartosz Jęczmionka (Silesia Lubomia), Arkadiusz Krzyżok (Rozwój Bełsznica), Dominik Ciba (wolny zawodnik).

Ubyli: Sylwester Garbacik (Kornowac), Patryk Ochwat (Naprzód Zawada), Dariusz Wodecki (kontuzja).

LKS 07 Markowice

Przybyli: Marcin Kramarczyk (Rafako Racibórz), Tomasz Sobeczko (Lyski), Wojciech Klecha (Cyprzanów).

Ubyli: Grzegorz Grosch (kontuzja), Marek Bakaj (nie wznowił treningów).

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

Przybyli: Marek Dudka (Polonia Niewiadom), Grzegorz Kądziela (Wypoczynek Buków), Przemysław Święty (Olza Godów), Tomasz Dudeńko (wolny zawodnik).

Ubyli: Krzysztof Myszka (Orzeł Jankowice), Kamil Karczmarczyk, Sebastian Szymiczek, Wojciech Swoboda i Mateusz Maciejczyk (kontuzje), Marek Fijoł (nie wznowił treningów).

LKS Owsiszcze

Przybyli: Kamil Biela (Tworków II),

Ubyli: Michał Latoń (Tworków II).

LKS Wypoczynek Buków

Przybyli: Daniel Gojny (Zameczek Czernica), Szymon Seweryn i Dominik Tomala (Gmina Lubomia – z drużyny juniorów), Błażej Solich i Kamil Suchy (wolni zawodnicy), Rafał Zając (wznowił treningi).

Ubyli: Rafał Materzok (Naprzód Zawada), Grzegorz Kądziela (Naprzód Krzyżkowice), Mariusz Kubiniok (Ruch Bolesław), Fabian Zając (Naprzód Czyżowice II).

LKS Zabełków

Przybyli: Wojciech Bednarczyk i Rafał Lubszczyk (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

LKS Rozwój Bełsznica

Przybyli: Marcin Grzonka (Naprzód Zawada), Piotr Macura (Polonia Łaziska), Tobiasz Glenc i Dawid Juzek (Przyszłość Rogów II), Wojciech Hetmaniok (Inter Krostoszowice), Grzegorz Buczek i Jakub Sosna (Unia Turza Śląska – z drużyny juniorów).

Ubyli: Arkadiusz Krzyżok (Odra Nieboczowy), Marcin Szymiczek i Błażej Stajer (nie wznowili treningów).

KS Czarni Gorzyce II

Przybyli: Mateusz Chłapek (Olszynka Olza), Przemysław Grabarek i Bartosz Jeleń (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dawid Siedlaczek, Radosław Parma i Rafał Grzybek (nie wznowili treningów).

KS Przyszłość Rogów II

Przybyli: Michał Zganiacz (wolny zawodnik).

Ubyli: Tobiasz Glenc i Dawid Juzek (Rozwój Bełsznica).

GKS Dąb Gaszowice II

Przybyli: Łukasz Adamczyk (wolny zawodnik), Mateusz Lara (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.

LKS Ocice Racibórz

Przybyli: Łukasz Pikuła (trener), Marek Klohsek (wolny zawodnik).

Ubyli: Józef Teresiak (trener), Jakub Pfeifer (Włókniarz Kierz – do drużyny juniorów), Artur Wolnik, Paweł Urbisz, Marcin Handziuk, Kamil Kalinowski i Mateusz Grygierek (nie wznowili treningów).

LKS Grzegorzowice

Przybyli: Mirosław Pniewski (wolny zawodnik), Marian Gwóźdź i Łukasz Czogała (wznowili treningi).

Ubyli: nikt.

LKS Gamów

Przybyli: Paweł Przybyła (Start Pietrowice Wielkie), Dawid Szwetka (Ruch Bolesław).

Ubyli: Tomasz Kierek i Grzegorz Czekała (kontuzje).

LKS Adamowice

Przybyli: Paweł Niewrzoł (Sparta Babice), Bartosz Pytlik (wznowił treningi).

Ubyli: Mateusz Wardęga i Marek Łakomiec (nie wznowili treningów).

LKS Górki Śląskie

Przybyli: Mateusz Maciejewski (Górnik Radlin), Krzysztof Stelmaszek (Naprzód Czyżowice II), Mariusz Kołakowski (wznowił treningi).

Ubyli: Rafał Radecki (kontuzja), Michał Zamęcki, Marcin Jureczko i Krzysztof Cyran (nie wznowili treningów).

LKS Ruda Kozielska

Przybyli: nikt.

Ubyli: Marcin Dyrszka (kontuzja), Mateusz Kłoda, Piotr Ficek i Sebastian Belkius (nie wznowili treningów).