Niedziela, 5 grudnia 2021

imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

RSS

JKS rozpoczyna walkę o awans do II Ligi

06.04.2019 10:30 | 0 komentarzy | rafbl

Wczoraj rozpoczęły się turnieje ćwierćfinałowe o awans do II Ligi Kobiet w siatkówce. Gospodarzem jednego z nich jest JKS SMS Jastrzębie.

JKS rozpoczyna walkę o awans do II Ligi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W turniejach udział wziąć miały 32 zespoły podzielone na osiem czterozespołowych grup, z których awans do kolejnego etapu uzyskają po dwa najlepsze zespoły. Ostatecznie udział weźmie jednak tylko 20 drużyn przez co niektóre z grup nie są kompletne. Tak też będzie w grupie do której trafił JKS SMS Jastrzębie, który ma tylko... jednego rywala.

Podopieczne trenera Jarosława Bodysa podejmą w sobotnie popołudnie we własnej hali MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych. MKS to triumfator III Ligi Dolnośląsko-Lubelskiej, który tytuł mistrzowski zdobył wygrywając wszystkie dwanaście rozegranych spotkań tracąc przy tym zaledwie jedno "oczko". Stawką rozgrywanego w Jastrzębiu-Zdroju sobotniego spotkania nie będzie awans, bo ten zgodnie z regulaminem obie ekipy mają już zapewniony, ale pierwsze miejsce w turnieju co przełoży się na rozstawienie w turniejach półfinałowych.

JKS SMS Jastrzębie - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - sob. 17:00