Remis KKS Zabrze

14.04.2019 12:57 | 0 komentarzy | epi

W 14. kolejce piłkarskiej II ligi kobiet KKS Zabrze zremisował z TS Mitech II Żywiec 2:2

W spotkaniu u siebie z drugą drużyną Mitech Żywiec gospodynie w 19 minucie wyszły na prowadzenie po golu Barbary Iwańskiej. Przyjezdne w 22. minucie doprowadziły do remisu, a na przerwę schodziły z przewagą 2:1. W 63. minucie po strzale Natalii Sypniewskiej zabrzanki odrobiły straty i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2. KKS Zabrze jest na drugim miejscu w tabeli II ligi, w następnej kolejce zagra z UKS Bielawianka Bielawa.

KKS Zabrze - TS Mitech II Żywiec 2:2 (1:2)

Bramki: Barbara Iwańska 19., Natalia Sypniewska 64. - KLaudia Kadakova 22., Karolina Gruszka 28.

KKS Zabrze: Simona Wrazidło (80. Wioleta Milota-Mikołajewska), Klaudia Ledwoń, Roxana Fross, Joanna Kęsoń, Izabela Jaklowska (58. Natalia Sypniewska), Wioletta Dziółko, Angelika Czmok, Kamila Brzezina, Barbara Iwańska, Marta Jastrzębska, Barbara Żelichowska