imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

Posiadanie nie przełożyło się na wynik

14.04.2019 16:24 | 0 komentarzy | adi

Decor Bełk przegrał na własnym stadionie z Polonią Łaziska 2:4.

Decor fatalnie rozpoczął spotkanie, bo już w drugiej minucie Polonia otrzymała rzut karny, po którym objęła prowadzenie. Co nie dziwi, po tym wydarzeniu goście cofnęli się i czekali na okazje do kontrowania. Gospodarze częściej posiadali piłkę, ale bez większego efektu. Co więcej, po przerwie... Decor aż trzykrotnie nadział się na kontry Polonii i w 78. minucie przegrywał już 0:4.

Dopiero przy wysokim prowadzeniu Polonii Decor zaczął strzelać. W 81. minucie gola zdobył Damian Olczak, a siedem minut później rozmiary porażki zmniejszył Marcin Mizia. Decor po 20 kolejkach ma 37 punktów, tyle samo co rezerwy GKS-u Tychy i Drzewiarz Jasienica. Trzy "oczka" więcej ma LKS Czaniec, a liderem jest - z przewagą czterech punktów - Kuźnia Ustroń.

Decor Bełk - Polonia Łaziska 2:4 (0:1)

Bramki dla Bełku: Olczak 81., Mizia 88.

Decor: Mateusz Łobaczewski – Michał Stryczek, Patryk Lach, Bartosz Wójcik, Piotr Groborz, Grzegorz Jasiczek (62. Marcin Mizia) , Robert Dymowski (59. Dawid Semeniuk), Łukasz Spórna, Karol Paryła (75. Wojciech Barnik), Wojciech Rasek, Damian Olczak.