SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie pokonał wyżej notowaną Stal Mielec i umocnił się w górnych rejonach tabeli. ROW Rybnik tylko zremisował ze Skrą Częstochowa i nadal dryfuje w okolicach strefy spadkowej. W niższych klasach rozgrywkowych znów dużo niespodzianek, a nawet sensacji. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki XXVIII kolejki (12/14.04.2019)
- GKS Jastrzębie – Stal Mielec 1:0 (0:0)
- Tyski Sport – ŁKS Łódź 0:2 (0:1)
- Odra Opole – Stomil Olsztyn 2:2 (0:0)
- Raków Częstochowa – Warta Poznań 3:0 (0:0)
- Puszcza Niepołomice – Gieksa Katowice 1:2 (1:2)
- Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (1:0)
- Wigry Suwałki – Bytovia Bytów 4:2 (1:0)
- Chrobry Głogów – Termalica Nieciecza 0:1 (0:0)
- Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków 5:1 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 28 | 64 | 47:14 |
2. | ŁKS Łódź | 28 | 55 | 46:19 |
3. | Stal Mielec | 28 | 48 | 37:18 |
4. | Sandecja Nowy Sącz | 28 | 48 | 28:15 |
5. | Podbeskidzie B-B | 28 | 41 | 41:35 |
6. | GKS Jastrzębie | 28 | 40 | 31:32 |
7. | Termalica Nieciecza | 28 | 39 | 38:36 |
8. | Chojniczanka Chojnice | 28 | 38 | 40:36 |
9. | Puszcza Niepołomice | 28 | 38 | 30:34 |
10. | Tyski Sport | 28 | 34 | 34:35 |
11. | Odra Opole | 28 | 34 | 39:48 |
12. | Warta Poznań | 28 | 31 | 26:39 |
13. | Stomil Olsztyn | 28 | 30 | 28:34 |
14. | Chrobry Głogów | 28 | 30 | 20:31 |
15. | Bytovia Bytów | 28 | 29 | 37:39 |
16. | Gieksa Katowice | 28 | 29 | 28:39 |
17. | Wigry Suwałki | 28 | 29 | 31:43 |
18. | Garbarnia Kraków | 28 | 20 | 19:53 |
Zapowiedź XXIX kolejki (18/20.04.2019)
Bytovia Bytów – Raków Częstochowa (cz 18:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki (cz 18:00), Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów (cz 19:45), ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz (pt 20:30), Garbarnia Kraków – Odra Opole (sb 13:00), Warta Poznań – GKS Jastrzębie (sb 16:00), Termalica Nieciecza – Gieksa Katowice (sb 16:30), Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice (sb 17:30), Tyski Sport – Puszcza Niepołomice (sb 18:00).
II liga (PZPN)
Wyniki XXVIII kolejki (12/14.04.2019)
- ROW Rybnik – Skra Częstochowa 0:0
- Rozwój Katowice – Olimpia Elbląg 0:1 (0:0)
- Gryf Wejherowo – Ruch Chorzów 3:2 (1:1)
- Elana Toruń – Siarka Tarnobrzeg 4:2 (2:1)
- Górnik Łęczna – Błękitni Stargard 1:1 (1:1)
- Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
- Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz 2:1 (2:0)
- Resovia Rzeszów – Radomiak Radom 1:0 (1:0)
- Widzew Łódź – Pogoń Siedlce 1:1 (1:0)
Wynik zaległego meczu XVIII kolejki (10.04.2019)
- Olimpia Elbląg – Widzew Łódź 1:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radomiak Radom | 28 | 51 | 57:21 |
2. | Widzew Łódź | 28 | 49 | 41:22 |
3. | Olimpia Grudziądz | 28 | 47 | 56:37 |
4. | Elana Toruń | 28 | 47 | 41:27 |
5. | GKS Bełchatów | 28 | 45 | 31:16 |
6. | Stal Stalowa Wola | 28 | 41 | 40:39 |
7. | Górnik Łęczna | 28 | 40 | 40:45 |
8. | Znicz Pruszków | 28 | 40 | 42:49 |
9. | Skra Częstochowa | 28 | 39 | 27:37 |
10. | Pogoń Siedlce | 28 | 38 | 44:37 |
11. | Resovia Rzeszów | 28 | 37 | 34:39 |
12. | Olimpia Elbląg | 27 | 30 | 22:32 |
13. | Błękitni Stargard | 28 | 30 | 32:46 |
14. | Gryf Wejherowo | 28 | 30 | 36:52 |
15. | ROW Rybnik | 28 | 29 | 23:32 |
16. | Siarka Tarnobrzeg | 27 | 29 | 27:45 |
17. | Ruch Chorzów | 28 | 28 | 32:36 |
18. | Rozwój Katowice | 28 | 27 | 30:43 |
Zapowiedź zaległego meczu XXI kolejki (17.04.2019)
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg (śr 16:00).
Zapowiedź XXIX kolejki (18/20.04.2019)
Rozwój Katowice – Górnik Łęczna (cz 16:00), Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź (sb 13:00), Radomiak Radom – Elana Toruń (sb 13:05), Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard (sb 13:30), Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków (sb 15:00), Skra Częstochowa – Resovia Rzeszów (sb 16:00), GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo (sb 17:00), Ruch Chorzów – ROW Rybnik (sb 18:00), Olimpia Grudziądz – Stal Stalowa Wola (sb 18:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XX kolejki (13/14.04.2019)
- Decor Bełk – Polonia Łaziska Górne 2:4 (0:1)
- Dąb Gaszowice – Drzewiarz Jasienica 0:1 (0:0)
- Unia Racibórz – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (1:1)
- Czaniec – Płomień Połomia 3:0 (2:0)
- Wilki Wilcza – Kuźnia Ustroń 1:0 (1:0)
- Goczałkowice – Czechowice-Dziedzice 0:0
- Radziechowy-Wieprz – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:1 (0:0)
- Tyski Sport II – Spójnia Landek 1:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Ustroń | 20 | 41 | 43:19 |
2. | Czaniec | 20 | 40 | 33:12 |
3. | Drzewiarz Jasienica | 20 | 37 | 34:19 |
4. | Decor Bełk | 20 | 37 | 39:28 |
5. | Tyski Sport II | 20 | 37 | 35:25 |
6. | Polonia Łaziska Górne | 20 | 33 | 28:19 |
7. | Czechowice-Dziedzice | 20 | 28 | 32:24 |
8. | Wilki Wilcza | 20 | 27 | 31:32 |
9. | Radziechowy-Wieprz | 20 | 23 | 23:22 |
10. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 20 | 22 | 30:26 |
11. | Unia Racibórz | 20 | 22 | 27:32 |
12. | Podbeskidzie B-B II | 20 | 22 | 25:35 |
13. | Goczałkowice | 20 | 21 | 20:27 |
14. | Spójnia Landek | 20 | 21 | 19:28 |
15. | Dąb Gaszowice | 20 | 19 | 22:47 |
16. | Płomień Połomia | 20 | 7 | 17:63 |
Zapowiedź XXI kolejki (20.04.2019)
Decor Bełk – Unia Racibórz (sb 13:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czechowice-Dziedzice (sb 13:00), Płomień Połomia – Radziechowy-Wieprz (sb 13:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Dąb Gaszowice (sb 13:00), Goczałkowice – Wilki Wilcza (sb 13:00), Kuźnia Ustroń – Tyski Sport II (sb 13:00), Spójnia Landek – Czaniec (sb 13:00), Drzewiarz Jasienica – Polonia Łaziska Górne (sb 13:00).