Poniedziałek, 15 kwietnia 2024

imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida

RSS

Reaktywacja rezerw Czernicy [ZDJĘCIA]

16.04.2019 09:20 | 0 komentarzy | dud

W niedzielę 14 kwietnia po prawie półtorarocznej przerwie na boisko wróciły rezerwy Zameczku Czernica. Na początek zmierzyły się u siebie z liderem II grupy raciborskiej C klasy. 

Reaktywacja rezerw Czernicy [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kadra Zameczku II Czernica to mieszanka zawodników "reaktywowanych", którzy w ostatnim czas nigdzie nie grali, zawodników nie grających w podstawowym składzie pierwszej drużyny w okręgówce oraz tych, którzy przeszli ze zlikwidowanej drużyny juniorów. Tak sklejoną drużynę przez grającego trenera Przemysława Warło los już w pierwszej wiosennej kolejce skojarzył z prowadzącym w tabeli Strzelcem Rzuchów. Goście byli zdecydowanym faworytem i już po dwóch minutach prowadzili dzięki skutecznie wykonanej jedenastce przez Daniela Janosza. Mylił się jednak ten, kto przypuszczał, że kolejne bramki dla przyjezdnych będą kwestią czasu. To Czernica miała więcej z gry. Efekt w postaci wyrównującej bramki przyszedł jednak dopiero w 50. minucie. Radosław Olszyna z rzutu wolnego pokonał grającego niegdyś w Zameczku bramkarza Strzelca Mateusza Tkocza, który raczej spodziewał się dośrodkowania niż strzału z ostrego kąta na krótki słupek. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, w efekcie czego Rzuchów spadł na drugie miejsce w tabeli. Zameczek II Czernica tymczasem zamierza powoli piąć się w ligowej tabeli, mimo że ma na swoim koncie o siedem jesiennych spotkań rozegranych mniej, niż pozostałe drużyny w lidze.

LKS Zameczek II Czernica - LKS Strzelec Rzuchów 1:1 (0:1)

0:1 - Daniel Janosz (2. karny)

1:1 - Radosław Olszyna (50. wolny)

Czernica II: Dmytro Svintsitskyi - Dariusz Korbel (55. Denis Kolarczyk), Radosław Olszyna, Marek Weczerek, Sebastian Szweda (75. Bartosz Smołka) - Przemysław Warło - Adrian Dera, Wojciech Holona, Patryk Łanoszka (46. Marek Kolarczyk), Tadeusz Bizoń (80. Kacper Kałusek) - Piotr Miłek.

Rzuchów: Mateusz Tkocz - Adrian Pieła, Daniel Janosz (80. Patryk Melcer), Krzysztof Strączek, Łukasz Kołek, Szymon Ziółkowski, Kamil Jęczmionka, Michał Gazda (60. Oleg Waduła), Rafał Skatuła (50. Dawid Polny), Wiktor Koś (50. Marcin Maciuga), Dawid Kwiatkowski.

Żółte kartki: Dera, Warło - Strączek, Kwiatkowski.

Sędziował: Kamil Dziok.

Łukasz Kozik


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl