Kryzys Odry Centrum wciąż trwa

20.04.2019 18:28 | 10 komentarzy | adi

Odra Centrum Wodzisław Śląski przegrała z MRKS-em Czechowice-Dziedzice 1:3.

Odra Centrum w 2019 roku nie spisuje się najlepiej - do tej pory wygrała tylko jedno spotkanie. Poprawić bilansu nie udało się w meczu z MRKS-em, który... do dzisiaj też miał tylko jedno zwycięstwo w 2019 roku.

Goście objęli prowadzenie już w 15. minucie spotkania, gdy Filip Matuszczyk minął bramkarza gospodarzy i wpakował piłkę do siatki. Odra Centrum zdołała wyrównać po świetnym strzale z dystansu Tomasza Okraszewskiego, ale jego trafienie w "okienko" było jedynym powodem do radości w obozie wodzisławian.

W drugiej połowie gospodarze popełniali proste błędy, które zaowocowały golami dla gości. W następstwie błędu obrońcy na 2:1 strzelił Damian Szczęsny, a wynik ustalił Matuszczyk. Gola sprokurował bramkarz Odry Centrum, który... rzucił piłkę prosto do rywala.

Wodzisławianie mają na koncie 22 punkty - mniej mają tylko Dąb Gaszowice (19) i Płomień Połomia (7)...

Odra Centrum Wodzisław Śląski - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (1:1)

Bramki: Okraszewski 31. - Matuszczyk 15., 74., Szczęsny 56.

Odra: Riabowski - Reinhard, Cichy, Krzyżok, Buczek, (20. Gorzawski), Go kita (70. Florkowski), Zieliński (70. Gajda), Oślizlok, Wodecki, Okraszewski, Kocztorz.

MRKS: Kraus - Wójcik, Żurek, Górkiewicz (38. Raszka), Dzionsko - Szczęsny, Zarychta, Wojtyła, Matuszczyk, Szędzielarz - Jonkisz.