"W tak ważnym meczu zagraliśmy najsłabiej od początku rundy"

21.04.2019 07:13 | 0 komentarzy | adi

ROW 1964 Rybnik zagrał najsłabszy mecz w tej rundzie zdaniem trenera Jacka Trzeciaka.

Do derbów z Ruchem Chorzów ROW podchodził z serią siedmiu meczów bez porażki. Przy Cichej passa została w brutalny sposób przerwana - "Niebiescy" wygrali 3:0. - W pierwszej połowie Ruch troszeczkę nas zdominował, ale nie była to dominacja, która sprawiała, że gospodarze mieli sytuacje podbramkowe. Druga połowa to już całkowita dominacja Ruchu. Szkoda, że w tak ważnym momencie, w tak ważnym meczu zagraliśmy najsłabiej od początku rundy. Nie pamiętam mojej drużyny, żeby tak się zachowywała i w ten sposób grała. Nie wiem co było przyczyną, przyjdzie czas na refleksję. Nie podjęliśmy rękawicy i jestem tym zdziwiony - przyznał po spotkaniu szkoleniowiec rybniczan.