Lider wygrał z Piastem

22.04.2019 08:41 | 0 komentarzy | dud

W meczu 23. kolejki Ekstraklasy futsalu, Piast Gliwice przegrał z Rekordem Bielsko-Biała.

Nie udał się wyjazd Piasta Gliwice do Bielska-Białej. Lider tabeli okazał się po raz kolejny lepszy.

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka, golkipera gości pokonał Paweł Budniak. W drugiej połowie mecz ożywił się, jednak to gospodarze mieli więcej powodów do zadowolenia. Rekord po dziesięciu minutach drugiej połowy prowadził już 4:0. Do tego bardzo dobrze w bramce gospodarzy spisywał się Michał Kałuża.

Piast zdołał odpowiedzieć tylko jednym trafieniem i był to gol samobójczy. W następnej kolejce Piast zagra z ekipą FC Toruń.

Rekord Bielsko Biała - Piast Gliwice 4:1 (1:0)