Czwartek, 20 stycznia 2022

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Już jutro decydujące półfinałowe starcia

23.04.2019 16:49 | 0 komentarzy | rafbl

W środę ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel rozegrają decydujące batalie o awans do finału Plus Ligi. ZAKSA podejmie we własnej hali rewelację rozgrywek z Zawiercia, z kolei "pomarańczowi" pojadą do stolicy na spotkanie z miejscowym Onico.

Już jutro decydujące półfinałowe starcia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak na razie w półfinałowe rywalizacji żadnemu z zespołów nie udało się wykorzystać atutu własnej hali. W obu rywalizacjach do dwóch zwycięstw jest remis 1:1.

Kędzierzynianie, którzy w batalii o finał mierzą się z "Jurajskimi Rycerzami" z Zawiercia przegrali pierwsze spotkanie we własnej hali 1:3. W rewanżu na wyjeździe podopieczni trenera Andrei Gardiniego mimo, że przegrywali już 0:2 zdołali odwrócić losy spotkania wygrali po tie-breaku. Jutrzejsze decydujące starcie w Hali Azoty rozpocznie się o 17:30.

Jastrzębianie prowadzeni przez trenera Roberto Santilliego, którzy o awans do finału walczą z warszawskim Onico wygrali pierwsze spotkanie w Warszawie w czterech setach. W rozegranym trzy dni później rewanżu w Jastrzębiu-Zdroju rywale pewnie zwyciężyli 3:0. Trzecie decydujące spotkanie rozegrane zostanie w warszawskiej hali Torwar. Początek spotkania o 20:30.

Bezpośrednie transmisje z obu spotkań przeprowadzi Polsat Sport.

24.04.2019:

  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie - godz. 17:30
  • Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel - godz. 20:30