Fenomenalny występ Jaszek. Strzeliła cztery gole!

25.04.2019 11:52 | 0 komentarzy | adi

Dżesika Jaszek strzeliła cztery gole w wygranym 11:00 meczu Czarnych Sosnowiec z Polonią Poznań.

Pierwszego gola Jaszek strzeliła już w 15. minucie. Przed przerwą dołożyła jeszcze jedno trafienie, a w drugiej połowie jeszcze dwa razy pokonała bramkarkę Polonii. To najwyższe zwycięstwo w obecnym sezonie Ekstraligi.

Zawodniczka Czarnych ma już 21 goli na koncie w obecnych rozgrywkach i zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców - za Eweliną Kamczyk (33 gole) i Natalią Chudzik (23).

Drużyna z Sosnowca zajmuje trzecie miejsce w tabeli Ekstraligi. Ma tyle samo punktów - 49 - co drugi Medyk Konin. Do prowadzącego Górnika Łęczna brakuje sześciu "oczek"

Czarni Sosnowiec - Polonia Poznań 11:00 (5:0)

Patrycja Matla 8., Dżesika Jaszek 15., 37., 61., 71., Patrycja Hmirova 40., 70., 86., Martyna Wiankowska 41., Patrícia Fischerová 45., Karolina Wieczorek 76.

Czarni: Martyna Małysa, Dorota Hałatek, Maja Osińska, Patricia Fischerova (46. Julia Wycisk), Patrycja Matla, Dżesika Jaszek (75. Lucia Suskova), Joanna Węcławek, Patricia Hmirova, Dagmara Grad, Marta Cichosz (46. Daria Długokęcka), Martyna Wiankowska (65. Karolina Wieczorek).