Wtorek, 19 października 2021

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

28.04.2019 22:02 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie wywiózł cenny remis z bardzo trudnego terenu, natomiast ROW Rybnik odniósł niezwykle ważne zwycięstwo, które pozwoliło mu odbić się od dna. W niższych klasach rozgrywkowych dużo ciekawych rezultatów, zawirowań i przetasowań. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXXI kolejki (27/29.04.2019)

  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie 2:2 (1:2)
  • Tyski Sport – Wigry Suwałki 5:0 (3:0)
  • Warta Poznań – Odra Opole 2:1 (1:0)
  • ŁKS Łódź – Raków Częstochowa 2:0 (2:0)
  • Stomil Olsztyn – Termalica Nieciecza 3:0 (0:0)
  • Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice 2:1 (1:0)
  • Stal Mielec – Chrobry Głogów 5:1 (3:0)
  • Garbarnia Kraków – Gieksa Katowice (pn 17:00)

Wyniki XXX kolejki (24.04.2019)

  • GKS Jastrzębie – Bytovia Bytów 4:0 (1:0)
  • Gieksa Katowice – Stomil Olsztyn 1:1 (0:0)
  • Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (0:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Tyski Sport 1:3 (0:1)
  • Odra Opole – Stal Mielec 1:1 (1:0)
  • Wigry Suwałki – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • Chrobry Głogów – Garbarnia Kraków 3:0 (1:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Warta Poznań 0:2 (0:2)
  • Puszcza Niepołomice – Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa316851:18
2.ŁKS Łódź316251:20
3.Stal Mielec315547:22
4.Sandecja Nowy Sącz315131:21
5.GKS Jastrzębie314537:34
6.Tyski Sport314345:36
7.Podbeskidzie B-B314346:42
8.Puszcza Niepołomice314132:39
9.Termalica Nieciecza314039:41
10.Chojniczanka Chojnice313843:44
11.Warta Poznań313830:40
12.Odra Opole313641:51
13.Chrobry Głogów313626:36
14.Stomil Olsztyn313432:37
15.Bytovia Bytów313341:46
16.Gieksa Katowice303130:41
17.Wigry Suwałki313135:52
18.Garbarnia Kraków302119:56

Zapowiedź przełożonego meczu XXXIII kolejki (01.05.2019)

Tyski Sport – GKS Jastrzębie (śr 18:00).

Zapowiedź XXXII kolejki (03/05.05.2019)

Chrobry Głogów – Warta Poznań (pt 18:00), Gieksa Katowice – Stal Mielec (pt 20:45), Raków Częstochowa – Tyski Sport (sb 19:00), Odra Opole – Bytovia Bytów (sb 19:45), Termalica Nieciecza – Garbarnia Kraków (sb 20:00), GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź (sb 20:45), Wigry Suwałki – Sandecja Nowy Sącz (nd 17:00), Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biała (nd 18:00), Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn (nd 19:00).


II liga (PZPN)

Wyniki XXXI kolejki (27/28.04.2019)

  • Olimpia Grudziądz – ROW Rybnik 1:2 (1:1)
  • Ruch Chorzów – Elana Toruń 1:2 (1:2)
  • Skra Częstochowa – Widzew Łódź 1:1 (0:0)
  • Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola 0:0
  • Znicz Pruszków – Górnik Łęczna 2:0 (1:0)
  • Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)
  • GKS Bełchatów – Resovia Rzeszów 1:0 (0:0)
  • Radomiak Radom – Błękitni Stargard 0:1 (0:0)
  • Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo 1:1 (1:0)

Wyniki XXX kolejki (24.04.2019)

  • ROW Rybnik – GKS Bełchatów 0:1 (0:0)
  • Resovia Rzeszów – Ruch Chorzów 1:0 (0:0)
  • Znicz Pruszków – Rozwój Katowice 0:2 (0:1)
  • Elana Toruń – Skra Częstochowa 2:1 (0:0)
  • Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce 1:2 (0:1)
  • Widzew Łódź – Radomiak Radom 0:0
  • Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)
  • Błękitni Stargard – Siarka Tarnobrzeg 3:0 (2:0)
  • Gryf Wejherowo – Olimpia Grudziądz 3:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom315559:22
2.GKS Bełchatów315436:17
3.Elana Toruń315345:31
4.Widzew Łódź315243:24
5.Olimpia Grudziądz315059:42
6.Pogoń Siedlce314751:39
7.Stal Stalowa Wola314541:41
8.Resovia Rzeszów314337:40
9.Górnik Łęczna314342:49
10.Znicz Pruszków314344:52
11.Skra Częstochowa314029:42
12.Błękitni Stargard313637:50
13.Olimpia Elbląg313424:35
14.Gryf Wejherowo313441:56
15.Siarka Tarnobrzeg313329:50
16.ROW Rybnik313225:37
17.Ruch Chorzów313136:39
18.Rozwój Katowice313132:44

Zapowiedź XXXII kolejki (04/05.05.2019)

Błękitni Stargard – Skra Częstochowa (sb 14:00), ROW Rybnik – Olimpia Elbląg (sb 17:00), Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków (sb 17:00), Resovia Rzeszów – Olimpia Grudziądz (sb 17:00), Pogoń Siedlce – Radomiak Radom (sb 17:00), Widzew Łódź – Ruch Chorzów (sb 19:10), Elana Toruń – GKS Bełchatów (nd 13:05), Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice (nd 17:00), Górnik Łęczna – Siarka Tarnobrzeg (nd 17:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXII kolejki (27.04.2019)

  • Decor Bełk – Drzewiarz Jasienica 4:0 (3:0)
  • Dąb Gaszowice – Płomień Połomia 6:4 (2:1)
  • Czechowice-Dziedzice – Unia Racibórz 4:1 (1:0)
  • Wilki Wilcza – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (0:1)
  • Czaniec – Kuźnia Ustroń 1:0 (1:0)
  • Goczałkowice – Tyski Sport II 2:2 (1:2)
  • Radziechowy-Wieprz – Spójnia Landek 3:0 (2:0)
  • Polonia Łaziska Górne – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec224436:14
2.Decor Bełk224346:28
3.Kuźnia Ustroń224244:21
4.Drzewiarz Jasienica224036:24
5.Tyski Sport II223938:28
6.Polonia Łaziska Górne223631:21
7.Czechowice-Dziedzice223439:26
8.Wilki Wilcza223034:38
9.Radziechowy-Wieprz222928:23
10.Goczałkowice222527:30
11.Podbeskidzie B-B II222526:37
12.Odra Centrum Wodzisław Śl.222232:31
13.Unia Racibórz222228:39
14.Spójnia Landek222221:33
15.Dąb Gaszowice222228:52
16.Płomień Połomia22722:71

Zapowiedź XXIII kolejki (01.05.2019)

Goczałkowice – Czaniec (śr 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Drzewiarz Jasienica (śr 12:30), Unia Racibórz – Wilki Wilcza (śr 17:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Tyski Sport II (śr 17:00), Płomień Połomia – Polonia Łaziska Górne (śr 17:00), Czechowice-Dziedzice – Decor Bełk (śr 17:00), Spójnia Landek – Dąb Gaszowice (śr 17:00), Kuźnia Ustroń – Radziechowy-Wieprz (śr 17:00).

Zapowiedź XXIV kolejki (04/05.05.2019)

Dąb Gaszowice – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Decor Bełk – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Płomień Połomia (sb 17:00), Czaniec – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Polonia Łaziska Górne – Spójnia Landek (sb 17:00), Goczałkowice – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Wilki Wilcza – Czechowice-Dziedzice (sb 17:00), Tyski Sport II – Unia Racibórz (nd 11:00).