Odra Centrum uratowała punkt w końcówce

01.05.2019 22:03 | 0 komentarzy | dud

W meczu 23. kolejki piłkarskiej IV ligi, Odra Centrum Wodzisław Śląski zremisowała z rezerwami GKSu Tychy.

Odra Centrum zremisowała 2:2 mecz z rezerwami pierwszoligowego GKSu Tychy.

Pierwsza połowa bardzo dobrze ułożyła się dla gości. Po pierwszych 45. minutach prowadzili 2:0 i zanosiło się na wygraną GKSu. Jednak Odra pokazała wielką determinację w drugiej połowie. Najpierw w 75. minucie meczu gola kontaktowego zdobył Wodecki. W doliczonym czasie gry Odra Centrum wyszarpała remis. Gola zdobył 16-letni Łukasz Gajda.

Sytuacja Odry w tabeli nie jest ciekawa. Ekipa zajmuje trzecie miejsce od końca, z dorobkiem 23 punktów. W następnej kolejce Odra zagra z drużyną LKS Czaniec.

Odra Centrum Wodzisław Śląski - GKS II Tychy 2:2 (0:2)