imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Domowa porażka Dębu Gaszowice

04.05.2019 23:07 | 0 komentarzy | adi

Dąb  Gaszowice przegrał u siebie z Kuźnią Ustroń 1:2.

Goście z Ustronia objęli prowadzenie w 22. minucie po golu Waliczka, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i zgranie piłki głową. Na 2:0 dla Kuźni podwyższył Wojtasik tuz po wznowieniu gry po przerwie. Dąb zdobył kontaktową bramkę po strzale Kamila Sikory i od razu ruszył do kolejnych ataków, ale nie udało się doprowadzić do wyrównania.

Dąb po 24 meczach zajmuje 12. miejsce, ale może zostać jeszcze wyprzedzony przez Unię Racibórz, która w niedzielę zagra z GKS-em II Tychy.

GKS Dąb Gaszowice - Kuźnia Ustroń 1:2 (0:1)

Bramki: Sikora 66. - Waliczek 22., Wojtasik 49.

Dąb: Kuczera - Mazur, Orzeł Kąkol, Kraśniewski - Stebel, Elias, Reguła, Zdunek (58. Szymura) - Szewczyk (46. Niećko) - Kamil Sikora.

Kuźnia: Skocz - Trybulec, Pala, Fizek, Pszczółka - Rucki, Kuder (77. Mazurek) Jaworski, Waliczek - Pietraczyk (66. Sikora) Wojtasik