Czwartek, 16 maja 2024

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

Szalony mecz w Reńskiej Wsi

06.05.2019 10:54 | 0 komentarzy | dud

W meczu 24. kolejki piłkarskiej IV ligi opolskiej, Porawie Większyce wygrało ze Startem Namysłów.

Szalone spotkanie obejrzeli kibice, którzy zgromadzili się w sobotnie popołudnie na stadionie w Reńskiej Wsi. W meczu Porawia Większyce ze Startem Namysłów padło siedem bramek, a sytuacja na boisku zmieniała się jak w kalejdoskopie.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Warto dodać, że goście przy stanie 0:0 nie wykorzystali rzutu karnego. Druga połowa była pełna niesamowitych emocji i zwrotów akcji. Między 70 i 75 minutą goście zdobyli trzy gole i wydawało się, że zdobędą komplet punktów. Jednak Porawie szybko zdobyło drugą bramkę, a w doliczonym czasie piłkarze gospodarzy zdobyli dwa gole. Bramki strzelone w doliczonym czasie gry dały trzy punkty ekipie z Większyc.

W następnej kolejce Porawie zagra z liderem w Ozimku.

Porawie Większyce - Start Namysłów 4:3 (1:0)