Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Wyjazdowa porażka MTS-u Knurów

11.05.2019 16:54 | 0 komentarzy | rafbl

W sobotnim spotkaniu 17. kolejki rozgrywek III Ligi Kobiet grupy śląskiej MTS Knurów przegrał wyjazdowe spotkanie w Myszkowie 4:1.

Początkowy fragment meczu nie zwiastował tak wysokiej wygranej gospodyń. Te dopiero w 38. minucie otworzyły wynik, a dwie minuty później zdobyły kolejną bramkę. Przyjezdne odpowiedziały już przed przerwą zdobywając jak się okazało swoją jedyną bramkę w meczu. Przez blisko pół godziny po przerwie wynik nie zmieniał się. Dopiero w 75. minucie miejscowe podwyższyły na 3:1, a w pięć minut później ustaliły wynik spotkania na 4:1. Piłkarki MTS-u z bilansem dwóch zwycięstw i trzynastu porażek zajmują w ligowej tabeli ostatnie miejsce.

MKS Myszków - MTS Knurów 4:1 (2:1)

Matusik 38., 80., Pilis 40., Nowak 75. - Pytel 45.

MKS: Pilis, Kopińska, Matusik, Wierzbicka, Kniszner, Specjał, Sokołowska, Grząś, Niemczyk, Nowak, Woźniakowska

MTS: Słupik (55. Maciaś), Lenard (40. Gumieniak), Kula (77. Janowska), Pytel (75. Bogusławska), Włochowicz (60. Matera), Czech, Glapa, Kapol, Karwot, Pałac, Pyka