Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Rezerwy SWD wygrały w Tychach

13.05.2019 15:40 | 0 komentarzy | rafbl

Drugi zespół SWD Wodzisław Śląski pokonał w wyjazdowym meczu 17. kolejki III Ligi grupy śląskiej Polonię Tychy 2:1.

Pierwszą bramkę spotkania w 32. minucie zdobyła zawodniczka gospodyń - Zofia Szeja, która... skierowała piłkę do własnej bramki. Do przerwy wynik nie zmienił się i to przyjezdne do przerwy prowadziły jedną bramką.

Po przerwie przewagę powiększyła Natalia Miąsko, która w 72. minucie zdobyła drugą bramkę dla SWD. Osiem minut później pierwsząi jak się okazało jedyną bramkę dla Polonii zdobyła Karolina Bakiera. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i to zespół gości wygrał ostatecznie 2:1.

Wodzisławianki w dalszym ciągu zajmują w ligowej tabeli 3. miejsce.

KKS Polonia Tychy - KS SWD II Wodzisław Śląski 1:2 (0:1)

Bakiera 78. - Szeja 32.(s), Miąsko 72.

KKS: Joanna Grzesica - Sara Nowotarska (55. Martyna Kotlarz), Julia Bernaś, Karolina Bakiera, Agata Grabiec (41. Noemi Dziekan), Zofia Szeja, Weronika Bolek, Klaudia Jarczak, Martyna Krzysztofik (70. Agata Latusek), Nikola Palowska, Paulina Rybacka

SWD II: Martyna Jereczek - Nicole Jendrzejczyk, Aleksandra Szypuła, Julia Woźniak (55. Oliwia Kąsek), Katarzyna Jaszek, Roksana Kryspin, Marlena Jaszyk, Wiktoria Marzec, Natalia Miąsko, Dominika Ratajczyk, Agnieszka Szymiczek