Wyjazdowa porażka rezerw TS ROW Rybnik

13.05.2019 18:46 | 0 komentarzy | rafbl

Bez punktów z wyjazdowego meczu do Poraja wróciły piłkarki rezerw TS ROW Rybnik, które przegrały z miejscowym LKS-em Polonią 3:0.

Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie. Gospodynie zdobyły w niej dwie bramki. W 25. minucie pierwszą bramkę dla Polonii zdobyła Maja Gałecka. Trzynaście minut później prowadzenie miejscowych podwyższyła Julia Białas.

Po zmianie stron trzeciego gola zdobyła Ewelina Bojakowska ustalając wynik meczu na 3:0. Porażka sprawiła, że rybniczanki spadły w ligowej tabeli na 5. miejsce.

LKS Polonia Poraj - TS ROW II Rybnik 3:0 (2:0)

Maja Gałecka 25., Julia Białas 38., Ewelina Bojakowska 49.

LKS: Martyna Bereza - Maja Gałecka (70. Maja Sawicka), Karolina Borowiecka, Julia Białas, Milena Rajczyk, Ewelina Bojakowska, Paulian Koszownik, Michalina Kotynia (75. Kinga Guła), Paulina Kowalska, Małgorzata Lipińska, Antonina Zbirek (65. Aleksandra Placek)

TS: Alicja Bzowska - Laura Kozielska, Michalina Goc, Wiktoria Kask, Julia Krzyżok, Agnieszka Krzyżok, Wiktoria Błatoń, Luiza Kozielska, Sabina Nowosielska, Agata Bałuc, Julia Wywrot