Piątek, 1 grudnia 2023

imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

RSS

Bramka prezesa ozdobą meczu [ZDJĘCIA]

14.05.2019 12:38 | 0 komentarzy | dud

W sobotnim meczu C klasy rezerwy KS Kornowac przegrały u siebie z rezerwami Zameczku Czernica. Wydarzeniem spotkania była ładna bramka prezesa klubu z Czernicy.

Bramka prezesa ozdobą meczu [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do przerwy było już 4:0 dla gości po bramkach Piotra Miłka, Łukasza Gembalczyka (dwie, w tym jedna z rzutu wolnego) i Marka Kolarczyka. Na drugą połowę na boisko nie wyszło jednak czterech podstawowych zawodników Czernicy, żeby mogli na drugi dzień pojawić się w kadrze pierwszej drużyny w okręgówce.

W efekcie w obozie przyjezdnych pojawiły się obawy o końcowy wynik. W 65. minucie rozwiał je człowiek-instytucja w czernickim klubie - Tomasz Babuchowski. Prezes, trener pierwszej drużyny, a teraz także i zawodnik rezerw zdobył ładną bramkę lewą nogą z rzutu wolnego z linii pola karnego i rozwiał resztki nadziei. 

Było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie rezerw Zameczku. Pomimo tego że rozpoczęli grę dopiero od rundy wiosennej, to dzięki wygranej w Kornowacu opuścili ostatnie miejsce w tabeli. KS II Kornowac jest szósty.

KS II Kornowac - LKS Zameczek II Czernica 0:5 (0:4)

0:1 - Piotr Miłek (15. asysta Marek Kolarczyk)

0:2 - Łukasz Gembalczyk (21. wolny)

0:3 - Łukasz Gembalczyk (22.)

0:4 - Marek Kolarczyk (30.)

0:5 - Tomasz Babuchowski (65. wolny)

Kornowac II: Mateusz Moneta, Dominik Baron, Karol Berger, Paweł Czekała, Mariusz Krasek, Michał Moneta, Miłosz Musiolik, Mikołaj Niestrój, Mateusz Niestrój, Paweł Skatuła, Mateusz Swoboda. Rezerwowi: Sebastian Bugdol, Jakub Gatnar.

Czernica II: Sebastian Szweda - Tadeusz Bizoń, Radosław Olszyna (46. Wojciech Oskędra), Marek Weczerek, Bartosz Smołka - Przemysław Warło (46. Tomasz Babuchowski), Kacper Kałusek - Marek Kolarczyk, Wojciech Holona (46. Patryk Łanoszka), Łukasz Gembalczyk (46. Mateusz Kosteczko) - Piotr Miłek.

Łukasz Kozik


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl