Sensacja w Bełku. Decor przegrał z Płomieniem

18.05.2019 23:37 | 0 komentarzy | adi

Decor Bełk przegrał na własnym stadionie z Płomieniem Połomia 3:5.

Na przebieg spotkania wpływ miała czerwona kartka, którą zobaczył Andrzej Niewiedział już na samym początku meczu. Goście wyszli na prowadzenie po trafieniu Pawła Sękowskiego, a na 2:0 podwyższył Konrad Cieślak. Co prawda kontaktową bramkę zdobył Łukasz Spórna, ale jeszcze przed przerwą swoje drugie trafienia zanotowali Sękowski i Cieślak. Ostatni zespół w tabeli po pierwszej połowie wygrywał na boisku wicelidera 4:1!

Co więcej, kwadrans przed końcem Sękowski skompletował hat-tricka, podwyższając na 5:1. Gospodarze zmniejszyli rozmiary porażki po golach Damiana Olczaka i Roberta Dymkowskiego.

Porażka nie miała wpływu na miejsce w tabeli Decoru, ponieważ przegrał także lider LKS Czaniec, który jest punkt przed drużyną z Bełku. Na trzecie miejsce - "oczko" za Decorem - wskoczył Drzewiarz Jasienica, który pokonał Kuźnię Ustroń. Płomień zamyka tabelę z 10 punktami. Do przedostatniej Spójni Landek traci 12 punktów.

Decor Bełk - Płomień Połomia 3:5 (1:4)

Bramki: Spórna 26., Olczak 80., Dymkowski 85. - Sękowski 13., 29., 75., Cieślak 20., 34.