Rezerwy Górnika dostały baty od lidera

19.05.2019 17:44 | 0 komentarzy | adi

Rezerwy Górnika Zabrze przegrały u siebie z Górnikiem Polkowice 1:4.

Drugi zespół Górnika nie miał nic do powiedzenia w meczu z liderem III grupy III ligi. Zabrzanie już do przerwy przegrywali 1:3, a jedyny gol dla gospodarzy padł po samobójczym trafieniu Macieja Kowalskiego-Haberka. W drugiej połowie hat-tricka skompletował Mariusz Szuszkiewicz.

Zabrzanie zajmują szóste miejsce po 30 kolejkach. Mają 10 punktów przewagi nad miejscem spadkowym. Do końca sezonu zostały cztery kolejki.

Górnik II Zabrze - Górnik Polkowice 1:4 (1:3)

Bramki: Kowalski-Haberek 30. (s) - Karmelita 10., Szuszkiewicz 35., 45. (k), 73.

Zabrze: Szymański – Nowakowski, Fic, Surowiec, Jaksik, Pisarek (70. Wojdanowski), Kiklaisz, Kamiński (79. Belica), Gałązkiewicz (74. Cybulski), Kubica (88. Urbański), Kulanek

Polkowice: Kopaniecki – Magdziak, Opałacz, Kowalski-Haberek, Król, Radziemski, Wacławczyk, Karmelita (64. Ekwueme), Bancewicz (55. Galas), Azikiewicz, Szuszkiewicz (75. Świdwa).