Wyjazdowy remis rezerw rybnickiego ROW-u

21.05.2019 13:00 | 0 komentarzy | rafbl

W niedzielnym meczu 18. kolejki spotkań III Ligi Kobiet piłkarki rezerw ROW-u Rybnik zremisowały na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice Zdrój 1:1.

W pierwszej połowie spotkania lepiej prezentowały się rybniczanki, które w 30. minucie udokumentowały swoją przewagę. Gola dla rezerw ROW-u zdobyła Julia Krzyżok i to przyjezdne schodziły na przerwę prowadząc 1:0. Kwadrans po rozpoczęciu drugiej części gry do wyrównania doprowadziła Sonia Szuściel. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i obydwa zespoły podzieliły się punktami remisując 1:1.

ROW utrzymał w ligowej tabeli 5. miejsce. Kolejne spotkanie rezerwy rybnickiego klubu rozegrają w najbliższą niedzielę w Mikołowie. Początek spotkania z miejscowym AKS-em o godzinie 16.

LKS Goczałkowice Zdrój - TS ROW II Rybnik 1:1 (0:1)

Bramki: Sonia Szuściel 60. - Julia Krzyżok 30.

LKS: Karolina Dzida - Michalina Piasek, Magdalena Skaba-Mrzyk, Anna Grobarczyk, Sandra Herok (60. Wiktoria Świgoń), Julia Węglorz, Anna Dzida, Martyna Janaszak, Karolina Konior, Wiktoria Niemiec, Sonia Szuściel

ROW: Sabina Nowosielska - Aleksandra Kowalczyk, Milena Gawron (70. Luiza Kozielska), Michalina Goc (57. Wiktoria Kask), Julia Krzyżok, Agnieszka Krzyżok, Wiktoria Błatoń, Luiza Kozielska, Agata Bałuc (41. Maja Krótki), Anna Sroka, Julia Wywrot