Podział punktów w meczu rybnickich piłkarek

27.05.2019 19:11 | 0 komentarzy | rafbl

Podziałem punktów zakończył się rozegrany w Rybniku mecz 20 kolejki spotkań grupy południowej I Ligi Kobiet pomiędzy miejscowym TS-em ROW i Sportową Czwórką Radom. Mimo prowadzenia gospodyń do przerwy 2:1 spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Spotkanie lepiej rozpoczęły miejscowe, które w ciągu ośmiu minut dwukrotnie umieściły piłkę w bramce rywalek strzeżonej przez Natalię Grzyb. Obydwa gole zdobyła Klaudia Adamek. Pierwsza bramka padła w 22. minucie, kolejna w minucie 30. W odpowiedzi pięć minut później kontaktową bramkę dla przyjezdnych zdobyła Aleksandra Zielińska ustalając tym samym wynik do przerwy (2:1). Przez blisko połowę drugiej części gry wynik nie ulegał zmianie. Dopiero w 66. minucie, sześć minut po pojawieniu się na boisku bramkę na wagę remisu w meczu zdobyła Amelia Chmura. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Rybniczanki na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zajmują w ligowej tabeli 4. miejsce mając na koncie 33 "oczka".

TS ROW Rybnik - LUKS Sportowa Czwórka Radom 2:2 (2:1)

Klaudia Adamek 22., 30. - Aleksandra Zielińska 35., Amelia Chmura 66.

TS: Alicja Bzowska - Dominika Rosak, Klaudia Adamek, Martyna Guzik, Weronika Parzych, Żaneta Sobota, Liwia Garcarczyk, Katarzyna Kubik, Anna Sroka, Edyta Botor, Aleksandra Lizoń

Czwórka: Natalia Grzyb - Julia Bińkowska, Anna Golian, Agnieszka Gołębiowska (60. Amelia Chmura), Julita Mazurkiewicz (60. Klara Karoń), Monika Płóciennik, Magda Rosińska, Paulina Sobczak, Małgorzata Stefańska, Aleksandra Szydło, Aleksandra Zielińska

Zółte kartki: Julia Bińkowska, Magda Rosińska