środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Dobra I połowa to za mało. Wyjazdowa porażka MTS-u Knurów

28.05.2019 07:29 | 0 komentarzy | rafbl

Kolejnej porażki w rozgrywkach grupy śląskiej III Ligi Kobiet doznały zawodniczki MTS-u Knurów. W Goczałkowicach-Zdroju lepsze okazały się od nich piłkarki miejscowego LKS-u, które wygrały 2:0.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej emocji było nieco więcej. W przeciągu dwudziestu minut Magdalena Skiba-Mrzyk dwukrotnie pokonała bramkarza rywalek ustalając wynik na 2:0 dla zawodniczek z Goczałkowic-Zdroju. Dla przyjezdnych była to piętnasta porażka w siedemnastym rozegranym meczu. Knurowianki z 6 "oczkami" na koncie zamykają ligową tabelę. Do zakończenia rozgrywek pozostałe trzy kolejki spotkań.

LKS Gorzałkowice-Zdrój - MTS Knurów 2:0 (0:0)

Magdalena Skiba-Mrzyk 56., 76.

LKS: Anna Grobarczyk - Michalina Piasek, Magdalena Skiba-Mrzyk, Wiktoria Świgoń, Sandra Herok, Agnelika Tlałka, Julia Węglorz, Martyna Janaszak, Wiktoria Niemiec, Angelika Nowak, Sonia Szuściel

MTS: Weronika Słupik, Karolina Lenard, Roksana Kula, Kamila Gumieniak, Julia Włochowicz, Adrianna Czech, Wanesa Kapol, Anna Krawot, Paulina Laubach (55. Monika Matera), Martyna Maciaś, Barbara Pałac