Niedziela, 21 lipca 2024

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Odra Centrum dziś nie zagra

29.05.2019 13:58 | 0 komentarzy | kozz

Przyczyną są złe warunki atmosferyczne i boiskowe. 

Odra Centrum dziś nie zagra
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak tłumaczą gospodarze boisko w Jasienicy jest tak podmokłe, że nie nadaje się do gry, więc gospodarze, po kontakcie z kierownictwem MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski, uzgodnili przełożenie meczu na 5 czerwca (środa). Do tego czasu boisko powinno dojść do siebie, bo przed nami kilka słonecznych dni.

Dla obu ekip to bardzo ważny mecz w IV lidze (grupa śląska II). Odra Centrum Wodzisław Śląski walczy o utrzymanie na szczeblu czwartoligowym natomiast Drzewiarz Jasienica znajduje się tuż za plecami lidera tabeli - LKS-u Czaniec i wciąż ma spore szanse na wywalczenie mistrzowskiego tytułu. 

Zatem piłkarze Odry Centrum mają od ligowego meczu wolne, ale zagrają inne nasze drużyny. W III lidze Górnik II Zabrze zmierzy się u siebie z Lechią Dzierżoniów (godz. 17:00). A w IV lidze Płomień Połomia u siebie zagra z Kuźnią Ustroń, Polonia Łaziska Górne podejmie Unię Racibórz, Dąb Gaszowice zmierzy się przed własną publicznością z MRKS Czechowice-Dziedzice, Decor Bełk również w meczu domowym zagra ze Spójnią Landek, a Wilki Wilcza zagrają na wyjeździe z GKS Radziechowy-Wieprz. Czwartoligowe mecze o godz. 18.00.