Sukcesy zawodników KG Radlin podczas Indywidualnych Mistrzostw Śląska

04.06.2019 09:19 | 0 komentarzy | dud

W sobotę 25 maja w obiekcie gimnastycznym im. Leszka Blanika w Radlinie rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Śląska w gimnastyce sportowej chłopców do lat 9.

Srebrne medale w wieloboju gimnastycznym zdobyli ex aequo uzyskując 55,600 punktów Miłosz Rus i Kamil Knesz.

Zwyciężył Maciej Kowandy z Klubu Sportowego „Iskra” Zabrze zdobywając 56,300 pkt. Miłosz Rus w finale ćw. wolnych zajął trzecie miejsce, piąte miejsce w ćw. w podporach, natomiast Kamil Knesz był pierwszy ex aequo z Nikodemem Sokołem w ćw. w podporach oraz szósty na skoku.

Pozostali zawodnicy Klubu Gimnastycznego „Radlin”: Szymon Bodziony zajął piąte miejsce w wieloboju, czwarte miejsce w ćw. w podporach i czwarte miejsce na skoku. Nikodem Sokół zajął ósme miejsce w wieloboju i pierwsze miejsce w ćw. na drążku. Dawid Kręcisz zajął siódme miejsce w wieloboju, czwarte miejsce w ćw. wolnych i drugie miejsce na drążku.

Krzysztof Kubica uplasował się na dziesiątym miejscu w wieloboju, piątym miejscu w ćw. wolnych oraz czwartym miejscu na drążku. W klasyfikacji rocznikowej, w roczniku 2010 Kamil Knesz zajął drugie miejsce, Dawid Kręcisz piąte miejsce, Nikodem Sokół szóste miejsce. Natomiast w roczniku 2011 Miłosz Rus zajął pierwsze miejsce, Szymon Bodziony drugie miejsce, Krzysztof Kubica uplasował się na trzecim miejscu.