imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Odra Centrum odrobiła zaległości, ale punktów nie dopisała

05.06.2019 20:09 | 0 komentarzy | adi

Odra Centrum przegrała 1:5 z Drzewiarzem Jasienica.

Spotkanie z 28. kolejki miało zostać rozegrane 29 maja, ale z powodu złego stanu boiska zostało przełożone na 5 czerwca. Gospodarze zaczęli odjeżdżać pod koniec pierwszej połowy, gdy na listę strzelców wpisał się Łukasz Radomski. Jeszcze przed przerwą bramkarza gości pokonał Dariusz Łoś. Po wznowieniu gry na 3:0 podwyższył Kamil Sekuła. Kwadrans później honorowe trafienie dla Odry Centrum zaliczył Tobiasz Wodecki. W końcówce wodzisławian dobili Dariusz Kołodziej i Kajetan Jendryczko.

Na kolejkę przed końcem Odra Centrum ma 32 punkty i zajmuje 12. miejsce. Ma dwa "oczka" przewagi nad Spójnią Landek i pięć punktów więcej od Unii Racibórz.

Drzewiarz Jasienica - Odra Centrum Wodzisław Śląski 5:1 (2:0)

Bramki: Radomski 43., Łoś 45., Sekuła 55., Kołodziej 80., Jendryczko 90. - Wodecki 70.