Srogie lanie w Reńskiej Wsi

11.06.2019 07:00 | 0 komentarzy | rafbl

Aż czternaście bramek straciły piłkarki LKS-u Śląsk Reńska Wieś w spotkaniu ostatniej kolejki grupy opolskiej III Ligi Kobiet, w którym podejmowały na własnym stadionie wicelidera - Gwiazdę Prószków.

Grające w niepełnym, dziewięcioosobowym zestawieniu gospodynie opór wiceliderowi ligowej tabeli stawiały przez osiemnaście minut. Potem worek z bramkami się rozwiązał i do przerwy piłkarki z Reńskiej Wsi przegrywały 0:5. W drugiej połowie miejsce opadły z sił co przełożyło się na kolejne dziewięć straconych przez nie bramek i bardzo wysoką porażkę aż 0:14. LKS zakończył sezon na ostatnim miejscu bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej.

LKS Śląsk Reńska Wieś - Gwiazda Prószków 0:14 (0:5)

Bramki: Marzena Hornicka 50. (s), Janina Ficek 18., 80+6., Katarzyna Tomczak 29., 52., 70., 80+10., Barbara Nowak 32., 40+3., 68., 77., Łucja Żelowska 40+2., Teresa Kaczerewska 80+7., Izabela Żak 80+9.

LKS: Anna Baranek - Marzena Hornicka, Emilia Lohrengel, Wiktoria Pisarczyk, Julia Franica, Marta Morawiec, Oliwia Langer, Weronika Malik, Kinga Tyczka

Gwiazda: Ewa Matuszewska - Martyna Ficek, Małgorzata Jendrusch, Izabela Żak, Zuzanna Zyśk, Łucja Żelowska, Janina Ficek, Katarzyna Tomczak, Barbara Nowak, Teresa Kaczerewska, Marta Zwiech (70. Dominika Niesłony)