Puchar nie dla zabrzan. Bolesna porażka rezerw Górnika

12.06.2019 19:24 | 0 komentarzy | adi

Rekord Bielsko-Biała zdobył Puchar Polski Śląskiego ZPN-u. W finale pokonał rezerwy Górnika Zabrze aż 7:1.

Dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji. Już do przerwy Rekord strzelił cztery bramki, z czego dwie były autorstwa Marcina Wróbla, który w drugiej połowie skompletował hat-tricka. Bielszczanie nie mieli litości dla rywala i dali sobie wbić gola dopiero przy stanie 7:0. Honorowe trafienie dla drugiej drużyny Górnika zanotował Jan Flak.

Rekord wzbogacił się o 40 tysięcy złotych oraz uzyskał prawo gry w głównych rozgrywkach o Puchar Polski w sezonie 2019/2020.

Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze 7:1 (4:0)

Bramki: Czaicki 17., Szymański 22., 63., Wróbel 25. (k), 45., 83., Ogrocki 70. - Flak 86.

Górnik II: Bartosz Sekuła - Wiktor Martuszewski, Alekasnder Knabel, Kamil Surowiec, Adam Fic, Dominik Pisarek (71. Jan Flak), Krzysztof Kiklaisz, Dariusz Kamiński (81. Mateusz Cybulski), Tymoteusz Wojdanowski (46. Jakub Bielica), Bartosz Gałązkiewicz (46. Kamil Lukoszek), Mateusz Kulanek.