Czwartek, 18 kwietnia 2024

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Odra Wodzisław nie zakończyła sezonu bez porażki [ZDJĘCIA]

15.06.2019 19:06 | 28 komentarzy | dud, AgaKa

W meczu ostatniej kolejki piłkarskiej klasy okręgowej Unia Turza Śląska wygrała z Odrą Wodzisław Śląski.

Odra już wcześniej zapewniła sobie awans do IV ligi. Piłkarze z Wodzisławia przegrali jedyny mecz w sezonie. Po serii 29 meczów bez porażki, uznali wyższość wicelidera z Turzy Śląskiej.

Do przerwy Odra prowadziła z Unią 1:0. Strzelcem gola był Gać. Po strzelonej bramce kibice odpalili na trybunach race, które po kilku chwilach poleciały na murawę. Mecz trzeba było przerwać. W 50. minucie meczu gola samobójczego strzelił Krzyżok i było 1:1. Dziewięć minut później Unia Turza strzeliła gola na 2:1 i takim wynikiem zakończyło się spotkanie. Szczęśliwi kibice Odry wbiegli na murawę, by świętować z drużyną awans.

Unia Turza Śląska - Odra Wodzisław Śląski 2:1 (0:1)