środa, 17 kwietnia 2024

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Oświadczenie kibiców Odry Wodzisław

22.07.2019 11:14 | 6 komentarzy | kozz

Odra Wodzisław na prośbę swoich kibiców opublikowała pismo w sprawie odwołanego sparingu na "Gliniance" pomiędzy MKP Odra Centrum a Unią Turza Śląska.

Oświadczenie kibiców Odry Wodzisław
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

OŚWIADCZENIE KIBICÓW ODRY WODZISŁAW

W dniu dzisiejszym (21.07.2019r.) przedstawiciele grupy kibicowskiej odbyli spotkanie z Prezesem klubu Grzegorzem Smiatkiem, na którym poruszył on temat ostatnich głośnych wydarzeń związanych z naszą grupą. Na spotkaniu Prezes wyraził ogromną dezaprobatę naszych działań, poprzez merytoryczną rozmowę oraz nakreślił jasno jaka jest nasza rola jako sympatyków Odry Wodzisław. Odnosząc się do zaistniałej sytuacji pomimo dwóch różnych wersji opisu sytuacji, przepraszamy jeśli przeszkodziliśmy drużynom MKP Odra Centrum oraz Unii Turzy rozegrać spotkanie sparingowe, ale nie mieliśmy tego na celu, przepraszamy Prezesa klubu, bo zrozumieliśmy, że to również my poprzez formy wspierania, jesteśmy odpowiedzialni za dalszy rozwój sportu w tym mieście, mieście w którym się wychowaliśmy, założyliśmy rodziny oraz łączymy naszą dalszą przyszłość.

Z naszej strony obiecujemy, że będziemy wystrzegać się zachowań które mogą w jakikolwiek sposób zaszkodzić rozwojowi sportu w regionie, oraz pomożemy wspólnie go budować, bo to właśnie on nas scala. Wiele razy pokazywaliśmy siłę jaka nas łączy poprzez sport, i dalej chcemy to robić, aby miasto w którym żyjemy, znowu było znane z osiągnięć sportowych na terenie naszego kraju.

KIBICE