Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Zwycięskie gole Kamila Wilczka w lidze duńskiej

28.07.2019 19:39 | 0 komentarzy | kozz

Wodzisławski napastnik strzelił dwie bramki w meczu III kolejki duńskiej superligi przeciwko Odense. Broendby wygrało 3:2.

Kamil Wilczek popisał się w końcowych minutach meczu III kolejki ligi duńskiej. Broendby pokonało Odense 3:2.

Prowadzenie jako pierwsza objęła drużyna Wilczka. Do bramki trafił Lindstrom. Odpowiedział Laursen i do przerwy było 1:1. Po przerwie z rzutu karnego trafił Kadrii i to Odense prowadziło 2:1. Później do głosu doszedł wodzisławski napastnik. Wilczek po podaniu Tibblinga pewnie pokonał bramkarza z okolicy 12 metra. Chwilę przed końcem meczu Wilczek dostał dośrodkowanie ponownie od Tibblinga i głową z okolicy 6 metra pokonał bramkarza Odense.

Broendby Kopenhaga - Odense Boldklub 3:2 (1:1)

Jesper Lindstrom 25., Kamil Wilczek 79., 88. - Jacob Laursen 35., Bashkim Kadrii 67.-k.

Wilczek rozegrał cały mecz. Broendby plasuje się na trzecim miejscu, a nasz napastnik ma na koncie 3 gole po trzech meczach. W przyszłym tygodniu zespół z Kopenhagi podejmie u siebie Lechię Gdańsk w eliminacjach Ligi Europy.