Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Rezerwy Górnika przegrały na inaugurację

03.08.2019 15:03 | 1 komentarz | dud

W meczu 1. kolejki piłkarskiej III ligi, rezerwy Górnika Zabrze przegrały ze Stalą Brzeg.

Górnik II Zabrze przegrał pierwszy mecz ligowy ze Stalą Brzeg. Ekipa z Zabrza przystąpiła do nowego sezonu z nowym trenerem, został nim Marcin Prasoł. Drużyna została bardzo odmłodzona, najstarszy zawodnik to 21-letni Mateusz Kulanek.

Pierwszą bramkę spotkania zdobył w 26. minucie gracz Stali Damian Celuch i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W drugiej części długo wynik nie ulegał zmianie. W 81. minucie gry Mateusz Cieślik podwyższył wynik na 2:0, jednak piłkarze Górnika szybko odpowiedzieli golem kontaktowym. Ostatecznie na wyrównanie zabrakło czasu i to Stal zdobyła pierwsze trzy punkty.

W następnej kolejce rezerwy Górnika zagrają z Ruchem Zdzieszowice.

Stal Brzeg - Górnik II Zabrze 2:1 (1:0)