środa, 17 kwietnia 2024

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Grupa Ultras Odra Wodzisław '08 kończy działalność

11.08.2019 08:26 | 62 komentarze | dud

Grupa Ultras Odra Wodzisław '08 kończy działalność. Przedstawiciele poinformowali o tym na łamach mediów społecznościowych. 

Grupa Ultras Odra Wodzisław '08 kończy działalność
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Treść oświadczenia:

To lot na całe życie. Nie sport sezonowy…

Dokładnie 11 lat temu trwały przygotowania do oprawy, której prezentacja uznana jest za datę początku działania naszej grupy. Hasło zaprezentowane na transparentach informowało, że dla nas to co robimy jest lotem na całe życie, a nie sportem sezonowym. Oprawa jak i jej przekaz rozpoczęły okres nowej jakości na wodzisławskich trybunach - okres działalności grupy Ultras Odra Wodzisław.

Dzisiaj informujemy o zakończeniu tej działalności.

Nasz lot nadal ma ten sam kierunek i opiera się na tych samych wartościach co 11 lat temu. Niestety z naszego punktu widzenia to świat kibicowski zaczął kręcić się w zupełnie inną stronę, dlatego kontynuację naszego stylu życia spróbujemy przenieść na dziedziny życia nie związane ze zorganizowanym kibicowaniem Odrze Wodzisław.

Ogromnie i szczerze dziękujemy wszystkim tym, którzy przez te lata pomagali nam w naszej pracy i doceniali te starania. Począwszy od pomocy w obieraniu swojego kierunku, przez wspieranie finansowe i robocze, aż po obecność na meczach i udział w prezentacjach opraw jakie tworzyliśmy - wspólnie.

Dziękujemy,

Ultras Odra Wodzisław ’08


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl