Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Trzy gole i pokaz sztuk walki przy Bogumińskiej [ZDJĘCIA]

24.08.2019 18:46 | 40 komentarzy | red

Odra Wodzisław pokonała rezerwy tyskiego GKS-u 3:1 w meczu III kolejki IV ligi (gr. śląska II).

Pierwszego gola dla wodzisławskiej Odry strzelił Paweł Juraszczyk w 38. minucie odpowiadając na trafienie tyszan z 12 minuty. Tuż po przerwie prowadzenie Odrze dał Sławomir Musiolik. 10 minut później Odra grała w przewadze po tym jak zawodnik gości został napomniany drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartką. Kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy mieliśmy krótki pokaz sztuk walki. Na boisko wszedł jeden z kibiców. Zaraz za nim podążył drugi, który wymierzył mu cios w stylu "kung fu". Dwójka kibiców opuściła boisko przy asyście Piotra Szymiczka. Mecz nie porywał. Odra starała się atakować, ale tyszanie nie byli jej dłużni. Ostatecznie Odra wygrała 3:1 po golu w końcówce Mateusza Kasprzyka i zapisała na swoje konto pierwsze trzy punkty w sezonie.

Odra Wodzisław Śląski - GKS II Tychy 3:1 (1:1)

Bramki dla Odry: Juraszczyk 38., Musiolik 46., Kasprzyk 89.