Piątek, 18 października 2024

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

ROW odrobił straty i zdobył ważne punkty [ZDJĘCIA]

01.09.2019 09:02 | 0 komentarzy | dud

W meczu 5. kolejki piłkarskiej III ligi, ROW 1964 Rybnik wygrał z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Piłkarze z Rybnika zdobyli ważne trzy punkty po wygranej 3:2 z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Mecz rozpoczął się idealnie dla gości z Tarnowskich Gór. Już po 24 minutach prowadzili z ROWem 2:0. Piłkarze z Rybnika zdołali w pierwszej połowie strzelić bramkę kontaktową. Rzut karny wykorzystał Dawid Plizga.

Druga część gry należała już do gospodarzy. Najpierw bramkę dającą remis strzelił Marcin Wodecki, a następnie gola na wagę trzech punktów zdobył Jarosław Baranśkyj.

ROW zajmuje piąte miejsce w tabeli. W następnej kolejce zagra z rezerwami Miedzi Legnica.

ROW 1964 Rybnik - Gwarek Tarnowskie Góry 3:2 (1:2)