Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Przełamanie rezerw Górnika Zabrze

02.09.2019 21:07 | 0 komentarzy | dud

W meczu 5. kolejki piłkarskiej III ligi, rezerwy Górnika Zabrze wygrały z Lechią Zielona Góra.

Górnik II Zabrze przełamał złą passę z ostatnich spotkań i pewnie pokonał na wyjeździe Lechię Zielona Góra.

Mecz idealnie rozpoczęła ekipa z Zabrza, ponieważ już w pierwszej minucie gola zdobył Paluszek. Bardzo długo trzeba było czekać na kolejne trafienia. Dopiero w 71 minucie gry wynik podwyższył Skiba. Górnik poszedł za ciosem i w 85 minucie prowadził już 4:0. Gospodarze w końcówce zdobyli jeszcze gola honorowego.

W następnej kolejce rezerwy Górnika Zabrze rozegrają prestiżowy mecz z Ruchem Chorzów.

Lechia Zielona Góra - Górnik II Zabrze 1:4 (0:1)