Piątek, 20 września 2024

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

Patryk Dziczek zagrał w młodzieżówce

07.09.2019 13:11 | 0 komentarzy | adi

Młodzieżowa reprezentacja Polski wygrała 1:0 z Łotwą w meczu eliminacji do mistrzostw Europy.

Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez Czesława Michniewicza zdobył Patryk Klimala z Jagiellonii Białystok. Od pierwszej do ostatniej minuty grał wychowanek Piasta Gliwice, Patryk Dziczek. W drugiej połowie na boisku pojawił zawodnik Piasta, Sebastian Milewski.

Dla Polaków był to pierwszy mecz w tych eliminacjach. We wtorek "Biało-czerwoni" w Białymstoku zagrają z Estonią.

Łotwa - Polska 0:1 (0:1)

Bramka: Klimala 27.

Łotwa: Nils Toms Puriņs - Roberts Veips (80. Vladislavs Soloveiciks), Daniels Balodis, Ivo Minkevics, Emils Birka - Janis Grinbergs (73. Maksims Toņisevs), Kristaps Liepa, Aleksejs Saveļjevs, Alvis Jaunzems, Dmitrijs Zelenkovs (61. Daņiils Hvoiņickis) - Marko Regza (73. Kaspars Kokins).

Polska: Kamil Grabara - Karol Fila, Sebastian Walukiewicz, Jan Sobociński, Kamil Pestka - Bartosz Bida (79. Sebastian Milewski), Maciej Ambrosiewicz, Patryk Dziczek, Kamil Jóźwiak - Paweł Tomczyk (46. Patryk Szysz), Patryk Klimala (67. Jakub Bednarczyk).