Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Hat-trick Eweliny Kamczyk. Dżesika Jaszek z jedną bramką

08.09.2019 21:39 | 0 komentarzy | Olla

Pochodzące z naszego regionu piłkarki swoje mecze w 5. kolejce Ekstraligi kobiet zakończyły z bramkami na koncie.

Ewelina Kamczyk, która pochodzi z Krzyżanowic, pomogła swojej drużynie wygrać z Olimpią Szczecin. Górnik Łęczna pokonał szczecinianki 6:4, a Kamczyk pokonywała bramkarkę rywalek w 16., 36. oraz 87. minucie spotkania.

Pochodząca z Cyprzanowa Dżesika Jaszek, także wpisała się dziś na listę strzelczyń. Jaszek trafiła do bramki w 84. minucie spotkania, a jej drużyna KKS Czarni Sosnowiec wygrała na wyjeździe 6:0 z KKP Bydgoszcz.

Hat-trick strzelony w meczu z Olimpią Szczecin sprawił, że Ewelina Kamczyk z 7 golami na koncie jest liderem klasyfikacji strzelczyń ekstraligi kobiet. Dżesika Jaszek z 5 bramkami plasuje się na 3. miejscu.