Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

imieniny: Piotra, Rity, Angeliny

Koniec zwycięskiej passy Porawia Większyce

10.09.2019 07:01 | 0 komentarzy | rafbl

W spotkaniu 5. kolejki IV Ligi zawodnicy Porawia Większyce zremisowali na własnym stadionie z MKS-em Gogolin 1:1.

Spotkanie miało wyrównany przebieg. W pierwszej połowie lepiej prezentowali się piłkarze MKS-u Gogolin, którzy po bramce Denisa Kipki wyszli w 35. minucie na prowadzenie. Piłkarze Porawia Większyce wyrównali w 70. minucie. Gola dla gospodarzy zdobył Sławomir Kierdal. W końcówce żaden z zespołów nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 1:1. Po 5. kolejkach spotkań Porawie plasuje się w ligowej tabeli na 3. miejscu. Gogolinianie są tuż za nimi i tracą trzy punkty.

Porawie Większyce - MKS Gogolin 1:1 (0:1)

Bramki: Kierdal 70. - Kipka 35.

Porawie: Olejnik, Dorosławski, Koc (79. Stelmach), Sikora, Blaucik, Kierdal (87. Wiluk), Łebkowski, Rypa, Samborski (71. Stachura), Stachura, Szafarczyk

MKS: Wacław (88. Kocoń), Szampera, Bikowski, Jaszkowic (76. Bednarz), Błoński, Mizielski, Kipka, Nowak (63. Mikołajczyk), Mrosek, Ochmański, Szydłowski

Żółte kartki: Dorosławski, Stelmach, Stachura - Kipka, Bikowski