Czwartek, 18 kwietnia 2024

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Wilki Wilcza wciąż bez punktów

17.09.2019 10:55 | 0 komentarzy | kozz

Sześć meczów i sześć przegranych. Bardzo słaby start w IV lidze zanotowała drużyna Wilków Wilcza.

Wilki w miniony weekend ponownie przegrali tylko jedną bramką. Tym razem lepszy u siebie był Drzewiarz Jasienica, który pokonał zespół z Wilczej 3:2. To co najgorsze dla Wilków zaczęło się przed przerwą. Wówczas Drzewiarz strzelił dwie bramki. Najpierw do siatki trafił Szymon Królak, następnie Tomasz Krężelok. Tuż po przerwie Dariusz Łoś podwyższył na 3:0. Ostatnia drużyna IV ligi nie poddała się i walczyła do samego końca. Marcin Leszczyński w ciągu pięciu minut strzelił dwa gole i do samego końca Wilki miały nadzieję na choćby jeden punkt. Ostatecznie to gospodarze wygrali w Jasienicy 3:2.

Na sześć meczów tego sezonu Wilki cztery mecze przegrały tylko jedną bramką. Za minimalną porażkę jednak punktów w tabeli nie ma. Drużyna z Wilczej zamyka tabelę IV ligi (gr. śląskiej II). Wyprzedza ją Beskid Skoczów (1 pkt) i Odra Centrum Wodzisław Śląski (3 pkt). W kolejnym meczu Wilki podejmą u siebie GKS II Tychy plasujące się w środku stawki.