17.09.2019 16:17 | 0 komentarzy | kozz

Kolejne minuty na boiskach spędzili piłkarze z naszego regionu. Sprawdź jak prezentowali się zawodnicy z regionu w Ekstraklasie oraz ligach zagranicznych.

Grali nasi ligowcy [RAPORT]
  • Kamil Glik - Jastrzębie-Zdrój (AS Monaco) - 90 minut w przegranym 3:4 meczu z Olympique Marsylia
  • Kamil Wilczek - Wodzisław Śląski (Broendby) - Gol i 2 asysty. 90 minut w wygranym 4:2 meczu z Nordsjaelland
  • Patryk Procek - Rybnik (AÉL Limassol) - nie grał
  • Szymon Żurkowski - Jastrzębie-Zdrój (Fiorentina) - 2 minuty w zremisowanym 0:0 meczu z Juventusem
  • Radosław Murawski - Gliwice (Denizlispor)  - Żółta kartka. 90 minut w przegranym 0:1 meczu z Konyasporem
  • Michał Buchalik - Rybnik (Wisła Kraków) - 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu z Koroną Kielce
  • Daniel Szczepan - Pszów (Śląsk Wrocław) - 31 minut w zremisowanym 0:0 meczu z Górnikiem Zabrze
  • Bartosz Slisz - Rybnik (Zagłębie Lubin) - Gol. 90 minut w wygranym 5:0 meczu z Wisłą Płock
  • Łukasz Wolsztyński - Knurów (Górnik Zabrze) - 56 minut w zremisowanym 0:0 meczu ze Śląskiem Wrocław