Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

ROW 1964 Rybnik w III rundzie okręgowego Pucharu Polski

18.09.2019 18:14 | 2 komentarze | kozz

Piłkarze trzecioligowego ROW-u wygrali w Rydułtowach z tamtejszym Naprzodem 2:1 w ramach zaległego meczu II rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik.

ROW wygrał 2:1 po bramkach Wiktora Piejaka i Yaroslava Baranskyiego. Zespół z Rybnika szybko objął prowadzenie, bo już w 7. minucie było 1:0. 10 minut później podwyższył wspomniany Baranskyi. Honorowe trafienie dla Rydułtów zaliczył w 51. minucie Wolski.

Mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane 02.10.2019 roku (środa o godz. 15:30). Zagrają w nich: Odra Wodzisław Śląski, Odra Centrum Wodzisław Śląski, ROW 1964 II Rybnik, Decor Bełk II, Górnik Radlin, Polonia Łaziska, Unia Książenice i ROW 1964 Rybnik. Losownie par w najbliższych dniach.

Wyjściowy skład ROW-u: Paszek - Jakubowski, Pacholski, Baranskyi, Wodecki, Kunat, Sitko, Warmiński, Piejak, Plizga, Polok. Rezerwowi: Łubik, Janik, Jary, Krotofil, Niedźwiedzki, Dzierbicki, Szary. Trenerzy: M.Hanzel, M.Podolak.