Sobota, 20 kwietnia 2024

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Jacek Gorczyca już nie pomoże, a więc kto jest trenerem Odry Wodzisław?

20.09.2019 15:28 | 2 komentarze | kozz

Na treningach jak i przy linii boiska zawsze obecny jest Adam Burek. To on udziela wskazówek piłkarzom, a dziennikarzom pomeczowych wywiadów. Jednak w sprawozdaniach sędziowskich figurowało nazwisko Jacka Gorczycy, posiadającego odpowiednią licencję do prowadzenia zespołu czwartoligowego. Klub przed dwoma dniami poinformował o rozstaniu się z Gorczycą, który pełnił funkcję dyrektora sportowego Odry i trenera bramkarzy. Kto zatem teraz będzie "prowadził" pierwszą drużynę wodzisławskiej Odry?

Jacek Gorczyca już nie pomoże, a więc kto jest trenerem Odry Wodzisław?
Były dyrektor sportowy Odry Jacek Gorczyca (z lewej) i trener Adam Burek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trener Adam Burek posiada licencję UEFA B. Jak wspomniał w jednej z ostatnich rozmów zakończył staranie się o licencję UEFA B i już niebawem będzie aplikował o licencję UEFA A, wymaganą do prowadzenia czwartoligowca.

Jak udało się nam ustalić, UEFA A posiada asystent trenera Burka, Łukasz Biliński i to on teraz będzie figurował w sprawozdaniach sędziowskich. Pierwszymi skrzypcami wciąż jednak będzie Adam Burek.

Odra Wodzisław z pewnością straci na braku Jacka Gorczycy. Ten jak się dowiedzieliśmy nie potrafił podzielić obowiązków pomiędzy jeszcze dwie inne drużyny - Szombierek Bytom i Gieksy Katowice. Klub z Wodzisławia Śląskiego już szuka następcy zarówno na funkcji dyrektora sportowego jak i trenera bramkarzy. O nowych twarzach w Odrze powinniśmy dowiedzieć się w przyszłym tygodniu.