Sobota, 4 grudnia 2021

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Juniorzy z Pietrowic wygrali ze Studzienną [ZDJĘCIA]

22.09.2019 15:32 | 0 komentarzy | OlaN

W meczu 4. kolejki juniorów młodszych Start Pietrowice Wielkie wygrał 5:0 z LKS-em Studzienna.

Juniorzy z Pietrowic wygrali ze Studzienną [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Start Pietrowice Wielkie w meczu z LKS-em Studzienna pięciokrotnie pokonał bramkarza rywali. Paskal Niedzbała dwa razy musiał wyciągać piłkę z siatki po rzutach karnych wykonywanych przez Mateusza Szubę. Raz bramkarz ze Studziennej został pokonany przez swojego zawodnika. Dwukrotnie do bramki rywala trafiał Mateusz Okrent, która ma już za sobą debiut w drużynie seniorów Startu-u występujących na co dzień w A klasie.

Ekipa z Pietrowic w tym sezonie trzykrotnie kończyła mecz z kompletem punktów. W czterech dotychczasowych spotkaniach drużyna prowadzona przez trenera Marka Klobuczka zdobyła 32 gole, tracąc przy tym 5 bramek i jest liderem rozgrywek.

Dla drużyny trenera Norberta Lipickiego przegrana ze Startem było drugą porażką w tym sezonie. W czterech meczach ligowych juniorzy ze Studziennej wypracowali 4 punkty i obecnie plasują się na 7. miejscu w tabeli.

LKS Start Pietrowice Wielkie - LKS Studzienna 5:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Szuba x2 (karne), Mateusz Okrent x2, samobójcza

Pietrowice: Mateusz Majcherek - Jakub Kosiba, Szymon Stoschek, Dawid Gorczowski, Filip Posmyk, Mateusz Szuba, Mateusz Okrent, Szymon Tyrała, Mateusz Bywalec, Mateusz Jegliczka, Rafał Jegliczka. Rezerwowi: Marek Pientka, Igor Siorak.
Trener: Marek Klobuczek

Studzienna: Paskal Niedzbała - Jakub Pieróg, Kamil Zięba, Szymon Korczok, Michał Zebrała, Szymon Świętek, Tobiasz Urbas, Jakub Sulski, Dawid Cyroń, Jakub Wedeł, Paweł Bugdol. Rezerwowi: Kamil Jarmoliński, Adam Barabasz, Oskar Horny, Krzysztof Gomółka.
Trener: Norbert Lipicki.