Sobota, 19 października 2024

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Zawodniczki Ski Team Wodzisław Śląski na podium Śląskiego Etapowego Maratonu Pokoju

23.09.2019 18:58 | 0 komentarzy | adi

Oliwia Witek zajęła pierwsze, a Martyna Pietroszek drugie miejsce w klasyfikacji dziewczyn z roczników 2008/2009 Śląskiego Etapowego Maratonu Pokoju.

Tuż za podium, na czwartym miejscu uplasowała się Anna Smaga. Zawodniczki zostały nagrodzone podczas Gali Podsumowującej Etapowy Śląski Maraton Pokoju.

Śląski Etapowy Maraton Pokoju to cykl ośmiu biegów i marszów nordic walking, które odbywały się od marca do września. Każdy bieg upamiętniał jedną z bitew II Wojny Światowej. Celem cyklu było uczczenie 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.