imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Wicemistrz Polski o klasę lepszy od NMC Górnika Zabrze

24.09.2019 19:50 | 0 komentarzy | adi

NMC Górnik Zabrze przegrał w Płocku z Orlenem Wisłą 20:25.

Szczypiorniści z Zabrza fatalnie zaczęli pierwszą połowę. Przyjezdni nie istnieli w ofensywie i nie byli w stanie zatrzymać ataków „Nafciarzy” (4:0, 8:2). Nieco lepiej było w ostatnich minutach przed przerwą, ale i tak pierwsza połowa zakończyła się pewnym prowadzeniem Orlen Wisły (14:8). W drugiej części gry emocji praktycznie nie było. Gospodarze bez najmniejszych problemów powiększali swoją przewagę (20:11). W końcówce śląski zespół nieco odrobił. Wynik jest jednak lepszy niż gra…

Orlen Wisła Płock – NMC Górnik Zabrze 25:20 (14:8)

Wisła: Morawski – Stenmalm 2, Matulić, Ruiz 2, Góralski, Piechowski, Susnja, Szita 5, Źabić 4, Mihić 4, Igropulo 2, Czapliński, Mindegia, Mlakar 6.

Górnik: Kazimier, Galia, Skrzyniarz – Bondzior 2, Daćko 4, Bis, Tomczak 2, Sićko 2, Łyżwa 1, Sluijters, Czuwara 3, Pawelec, Bushkou, Gogola 4, Kondratiuk 2.