TS ROW II Rybnik z wojewódzkim Pucharem Polski

25.09.2019 18:01 | 0 komentarzy | Olla

Drużyna TS ROW Rybnik grająca na co dzień w III lidze kobiet w finale wojewódzkiego Pucharu Polski wygrała z GKS-em Rozbark Bytom 2:1.

Spotkanie nie rozpoczęło się dobrze dla drużyny z Rybnika. Mimo przewagi na boisku Sabina Nowosielska w pierwszej części spotkania musiała wyciągać piłkę z siatki. Po zmianie stron rybniczanki dwukrotnie znalazły drogę do bramki Rozbarku. W 70. minucie rzut karny na gola zamieniła Agnieszka Krzyżok. Dziesięć minut później Weronika Parzych pokonała bramkarkę rywalek. Wygrana 2:1 z Rozbarkiem Bytom dała drugiej drużynie awans do międzywojewódzkich rozgrywek w ramach Pucharu Polski.

GKS Rozbark Bytom - TS ROW II Rybnik 1:2 (1:0)

Bramki dla ROW-u: Agnieszka Krzyżok (70. karny), Weronika Parzych (80.)

TS ROW: Nowosielska - Krótki, Krzyżok A., Wywrot, Milkowska, Kozielska, Gronert, Garcarczyk, Parzych, Goc, Sroka.