imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Dogrywka na inaugurację. GTK przegrał po morderczej walce [ZDJĘCIA]

27.09.2019 20:05 | 0 komentarzy | kozz

Fantastyczne widowisko zobaczyli w Gliwicach fani koszykówki. Na inaugurację rozgrywek Energa Basket Ligi GTK Gliwice zmierzył się z MKS-em Dąbrowa Górnicza.

Ekipa z Gliwic wyraźnie przegrała dwie pierwsze kwarty. Do przerwy MKS Dąbrowa Górnicza prowadził aż 24 punktami. Nagły zwrot akcji nastąpił w 3 i 4 kwarcie. Koszykarze GTK systematycznie odrabiali straty. Tylko w 3 kwarcie odrobili 17 punktów. W 4 kwarcie gospodarze dogonili rywala i w meczu mieliśmy remis 83:83, a więc trzeba było zarządzić dogrywkę. Wyrównana batalia toczyła się także w dodatkowym czasie. Pierwsza dogrywka zakończyła się znów remisem i na tablicy mieliśmy wynik 95:95. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem koszykarzy z Dąbrowy Górniczej 105:102.

GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 102:105 (11:23, 8:20, 40:23, 24:17, d. 12:12, 7:10)